עצומה נגד העלאת תעריף הביטוח בסיעוד

איך הפכה המדינה ציבור נכים הזקוקים למטפל לציבור של מעסיקים?

עובד זר בסיעוד  משרת אמון!!  8 שעות עבודה ביום והיתרה נוכחות והשגחה 

כתב עמדה לכנסת לשינוי חוקי ההעסקה של עובדים זרים בסיעוד. גל תביעות משפטיות גרם לנו לפעול לשינוי החוק, יחד עם הציבור נוכל להניע את הצורך בשינוי.

בגץ קבע עו"ז שילדה לא תגורש

מדור תוכן
אודות בחירת עובד זר קו למעסיק חוק סיעוד יעוץ חינם צור קשר
  הקרן לרווחת ניצולי השואה מתנה סיוע בחשיפת מידע אישי
  החזרים בגין אגרת היתר העסקה
  עוד בכנסת דיון עובדים זרים
  שאלות ותשובות חדשות
  עצומה!

הכנס מילות חיפוש
   חזרה לרשימת הודעות | <<  
 פורום זכויות מעסיקים עובדים זרים בסיעוד
 4/12 02:58 תאריך ושעה 
 דנה מחבר 
 פיטורי עובדת עקב גניבות נושא 
 maor22@012.net.il דואר אלקטרוני 

לשלום למנהל הפורום.

אבי הוא סיעודי בן 92 ויש לנו עובדת זרה. אימי נפטרה לפני חצי שנה עקב מחלה קשה. עברתי לגור איתם מיום שאמי חלתה. העובדת הזרה  מטפלת באבי מחודש יוני השנה. בהתחלה היתה מאוד מקסימה וטיפלה זו מאוד יפה  והעלנו לה את המשכורת אני ואחי כדי להראות לה את הערכתנו. היות ואני גרה איתם בבית לפני חודש הרגשתי שמתחילים להעלם לי דברים וגם הרבה מוצרי מזון וחומרי ניקוי שיש לנו הרבה נעלמים. שאלתי אותה בעדינות לגבי הדברים האישיים שלי והיא אמרה שלא ראתה. גם בטיפול באבי היא התחילה להיות עצלנית ובקושי יושבת איתו או יוצאת איתו לטייל. בקיצור רב היום רואה טלוויזיה . לגבי הגניבות מהבית הודעתי למנהלת המשרד לפני חודש ומנהלת המשרד שהביאה אותה מחול למרות  בקשותי כל הזמן אין לה זמן להגיעה אלינו הביתה לשיחה על המצב. אני מרגישה גם שהיא גונבת מחנויות  כי יש לה פתאום הרבה דברים חדשים. היא יוצאת לפחות שעתיים ביום החוצה לבד. אני רוצה לפטר אותה האם עלי להגיש תלונה במשטרה? וכמה זמן אני יחכה עד שאוכל להביא עובדת חדשה מחול? והאם עלי לדווח למשרד הפנים ולתמת על הגניבות? והאם אני יכולה להוריד לה החודש  מהמשכורת על הגניבות? מה עלי לעשות? הרי לפי מה שאני קוראת רב הזכויות הן לטובת העובדים הזרים ואף אחד לא נילחם במדינה עבור זכויות הסיעודיים המסכנים וחסרי האונים. אם תוכל למסור לי את הטלפון שלכם לקבל יעוץ אודה לך מאוד.

תוכן 
:שם השולח*
:נושא*
:דואר אלקטרוני
:תוכן
:כותרת לקובץ
:קובץ מצורף
.הקלד את התווים שאתה רואה בתמונה למטה
  אימות מילה*
 חובה למלא את השדות - *
כל הזכויות שמורות ©